BURS BAŞVURUSU

Gerek profesyonel dünyada, gerek “open inovasyon”un getirmiş olduğu yapı içinde gençlerin olabildiğince girişimci, yapılandırılmış performans göstererek inovasyon alanında fark yaratmalarını ve bu anlamda da insanlığa dokunmalarını amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda stratejik çalışmalarımız sonucunda öğrencilerimize yıllık 98 Milyon USD’nin üzerinde burs kazandırmaktayız. Siz de İnovasyon İçin Eğitim Vakfı ile burs alabilmek için aşağıdaki formu doldurun.

BURS BAŞVURU FORMU

Burs başvurularınız için aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

Aydınlatma Metnini Okudum

Aba Organizasyon Eğitim Danışmanlık Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. olarak tarafınıza ticari elektronik ileti göndermek üzere onayınızı talep etmekteyiz.

İzin vermeniz halinde, tarafınızca şirketimize beyan edilen e-posta adresiniz ve/veya cep telefonu numaranız, telefon, çağrı merkezleri, faks, WhatsApp mesajı, SMS, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak tarafınızla iletişim kurma ve Şirketimize ait her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, bilgi, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni, kampanya ve yenilikler ile ilgili tarafınızı bilgilendirme ve tanıtım/pazarlama yapma amacı ile kaydedilecektir.

Tarafınızca verilen ticari elektronik ileti izninin her zaman geri alınması mümkün olup, tarafınıza ait e-posta adresiniz ve/veya telefon numaranız tarafınızca verilen ticari elektronik ileti izni geri alınmadığı sürece Şirketimiz tarafından saklanacak ve muhafaza edilecektir.