Uluslararası Artımlı Zeka ve Veri Bilimi Sempozyumu 2023

İnovasyon İçin Eğitim Vakfı olarak bilimsel ilerlemeyi ve teknolojik dönüşümü desteklemek amacıyla ”Uluslararası Artımlı Zeka ve Veri Bilimi Sempozyumu 2023” ün sponsorluğunu üstleniyoruz. Konferansın ana teması “Yapay Zeka ve Veri Bilimi” olarak belirlenmiştir. Yapay zekanın getirdiği fırsatları ele alan konferansımız, yapay zekanın günümüzde nasıl bir dönüşüm yarattığına ve geleceğimizi nasıl şekillendireceğine dair derinlemesine bir bakış sunmayı hedeflemektedir. Çevrim içi platform üzerinde gerçekleştirilecek konferansta, farklı disiplinlerden gelen değerli akademisyenler, bilimsel araştırmalarını ve bulgularını hem İngilizce hem de Türkçe dillerinde paylaşacaklardır.

Uluslararası İklim Değişikliği, Enerji Dönüşümü ve Sürdürülebilirlik Konferansı

İnovasyon için Eğitim Vakfı olarak bilimsel araştırmaları teşvik etmek amacıyla ‘’Uluslararası İklim Değişikliği, Enerji Dönüşümü ve Sürdürülebilirlik Konferansı’’ nın sponsorluğunu üstleniyoruz. Farklı disiplinlerden akademisyenleri çevrim içi olarak bir araya getirecek konferansın ana teması “2030 Gündemine Doğru İklim Değişikliğinin Azaltılması, Adaptasyon İçin Enerji Dönüşümü ve Enerji Verimliliğinin Rolü” olarak belirlenmiştir. Konferansta alanında uzman akademisyenler multidisipliner konulardaki araştırma sonuçlarını İngilizce ve Türkçe olarak sunacaklar. Bilim ve sürdürülebilirlik adına gerçekleştireceğimiz bu önemli konferansta sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyarız.

INTERNATIONAL CONFERENCE OF SOCIETY 5.0

Gelişmeler için bizi takipte kalın.

  • The Main Theme:

    “Environmental, Social and Economic Aspects of Society 5.0”

  • April 14-15, 2023

  • Online Zoom Conference

INTERNATIONAL AND INTERDISCIPLINARY CONFERENCE OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT, TECHNOLOGY AND INNOVATION

Konferansımıza 200’ün üstünde katılım gerçekleşti. Konferansın ana teması “Sürdürülebilir Kalkınma Ekosisteminin Geliştirilmesine Yönelik Politikalar ve Stratejiler”di. Bu konferansta, değerli akademisyenlerimiz çok disiplinli konulardaki araştırma sonuçlarını İngilizce ve Türkçe olarak çevrimiçi ortamda sundular.

taxation planning

Eiusmod tempor incididunt ipsum ut labore dolore magna aliqua. Ut enim minim veniam duisy ipsum sed quis.

INTERNATIONAL CONFERENCE OF DIGITAL and Green TRANSITION: TechnologICAL, SOCIAL and EconomIc Aspects

Uluslararası Dijital Ve Yeşil Dönüşüm Konferansı: Teknolojik, Sosyal Ve Ekonomik Yönler” Akademisyenlerin çok disiplinli konularda araştırma sonuçlarını İngilizce ve Türkçe olarak sunduğu ve tartıştığı çevrimiçi bir konferanstır. Konferansın ana teması “Dijital ve Yeşil Dönüşümün Geliştirilmesine Yönelik Politika ve Stratejiler”dir. Konferans, sosyal bilimlerin farklı alanlarından akademisyenleri bir araya getirerek yenilik, teknoloji, sürdürülebilirlik, sosyal ve ekonomik gelişmeler alanlarındaki son gelişmeleri çok disiplinli bir bakış açısıyla bu son derece önemli konulara tartışmayı amaçlamaktadır. Teknolojik ilerleme, son yıllarda benzeri görülmemiş bir şekilde yolunu açıyor.